VerticalResponse (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Status
he: מצב

en: Markup
he: מרקאפ

en: Delete
he: מחיקה

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Unsubscribe
he: בטל רישום

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Date
he: תאריך

en: Password
he: סיסמה

en: Single
he: יחיד

en: Name
he: שם

en: Back
he: אחורה

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: never
he: אף פעם

en: Text
he: טקסט

en: Options
he: אפשרויות

en: Created
he: נוצר

en: Fax
he: פקס

en: Existing Views
he: היבטים קיימים

en: Default Views
he: היבטי ברירת מחדל

en: Operator
he: אופרטור

en: Operation
he: פעולה

en: Deleted
he: נמחק

en: Reason
he: סיבה

en: Postal Code
he: מיקוד

en: User Registration
he: רישום משתמש

en: Save and continue
he: שמירה והמשך
