VerticalResponse (6.x-1.0) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Type
ht: Tip

en: Subject
ht: Sijè

en: Enabled
ht: Aktif

en: Date
ht: Dat

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Save and continue
ht: Anrejistre epi kontinye
