VerticalResponse (6.x-1.0) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Markup
kk: Белгілер

en: Delete
kk: Өшіру

en: Email address
kk: Email адресі

en: Type
kk: Тип

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Date
kk: Датасы

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: never
kk: ешқашан

en: Text
kk: Текст

en: Created
kk: Құрылған

en: Operation
kk: Операция

en: Deleted
kk: Жойылған

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру
