VerticalResponse (6.x-1.0) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Subject
ps: موضوع

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Date
ps: نيټه

en: Password
ps: پټ توری

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: never
ps: هيڅکله

en: Text
ps: متن

en: Deleted
ps: ړنګ شو
