VerticalResponse (6.x-1.0) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Type
sr: Tип

en: Subject
sr: Предмет

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: Enabled
sr: Укључено

en: Date
sr: Датум

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: never
sr: никада

en: Text
sr: Текст

en: Created
sr: Направљено

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави
