VerticalResponse (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Type
th: ประเภท

en: Unsubscribe
th: ยกเลิกการเป็นสมาชิก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Date
th: วันที่

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Back
th: กลับ

en: Save
th: บันทึก

en: never
th: ไม่เคย

en: Text
th: ข้อความ

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Fax
th: โทรสาร

en: Operator
th: ผู้ประกอบการ

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Deleted
th: ลบแล้ว

en: Postal Code
th: รหัสไปรษณีย์

en: Save and continue
th: บันทึกและไปต่อ
