VerticalResponse (6.x-1.1) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Markup
gu: માર્કઅપ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Subject
gu: વિષય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Single
gu: એક

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: never
gu: ક્યારેય નહિ

en: Text
gu: લખાણ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Deleted
gu: કાઢી નાખેલું

en: Save and continue
gu: સંગ્રહો અને આગળ વધો
