VerticalResponse (6.x-1.1) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Type
hr: Vrsta

en: Subject
hr: Naziv

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Date
hr: Datum

en: Password
hr: Lozinka

en: Single
hr: Pojedinačno

en: Name
hr: Naziv

en: Back
hr: Natrag

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: never
hr: nikada

en: Text
hr: Tekst

en: Options
hr: Opcije

en: Created
hr: Stvoreno

en: Selected
hr: Odabrano

en: Existing Views
hr: Postojeći pogledi

en: Default Views
hr: Zadani View-ovi

en: Operation
hr: Operacija

en: Save Changes
hr: Spremi promjene

en: Last Name
hr: Prezime

en: Deleted
hr: Uklonjeno

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi
