VerticalResponse (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (54 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Markup
hu: Jelölő

en: Delete
hu: Törlés

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Type
hu: Típus

en: Subject
hu: Tárgy

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Date
hu: Dátum

en: Password
hu: Jelszó

en: Single
hu: Egyszeres

en: Name
hu: Név

en: Back
hu: Vissza

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: never
hu: soha

en: Text
hu: Szöveg

en: Rename
hu: Átnevezés

en: Subscriptions
hu: Feliratkozások

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Created
hu: Létrehozva

en: Selected
hu: Kiválasztott

en: Existing Views
hu: Létező nézetek

en: Default Views
hu: Alapértelmezés szerinti nézetek

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Plain Text
hu: Egyszerű szöveg

en: Default state
hu: Alapértelmezett állapot

en: Operation
hu: Művelet

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Male
hu: Férfi

en: Female
hu: Nő

en: Deleted
hu: Törölt

en: Reason
hu: Ok

en: Postal Code
hu: Irányítószám

en: User Registration
hu: Felhasználó regisztráció

en: Postal Address
hu: Levelezési cím

en: Field Name
hu: Mező neve

en: Subscribed
hu: Feliratkozott

en: Unsubscribed
hu: Leiratkozva

en: Invalid email address
hu: Érvénytelen email cím

en: Save and continue
hu: Mentés és folytatás

en: -- None --
hu: -- Nincs --

en: E-mail Address
hu: E-mail cím

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments

en: List Name
hu: Lista neve

en: Please enter an email address for the email test recipient.
hu: Meg kell adni egy e-mail címet a tesztküldés címzettjeként.

en: Mobile Phone
hu: Mobiltelefon
