VerticalResponse (6.x-1.1) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Type
hy: Տեսակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: never
hy: երբեք

en: Text
hy: Տեքստ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Selected
hy: ընտրված

en: Deleted
hy: Ջնջված է

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել
