VerticalResponse (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Date
lt: Data

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Single
lt: Vieno lygio

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Back
lt: Atgal

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: never
lt: niekada

en: Text
lt: Tekstas

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: Options
lt: Nustatymai

en: Created
lt: Sukurta

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Existing Views
lt: Esantis vaizdas

en: Default Views
lt: Įprastas vaizdas

en: Operator
lt: Operatorius

en: Default state
lt: Įprasta būsena

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Reason
lt: Priežastis

en: Postal Code
lt: Pašto kodas

en: User Registration
lt: Nario Registracija

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti
