VerticalResponse (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (40 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Markup
lv: Marķējums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Type
lv: Veids

en: Subject
lv: Temats

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Date
lv: Datums

en: Password
lv: Parole

en: Single
lv: Vienkāršs

en: Name
lv: Nosaukums

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: never
lv: nekad

en: Text
lv: Teksts

en: Rename
lv: pārsaukt

en: Subscriptions
lv: Parakstīšanās

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: Options
lv: Iespējas

en: Created
lv: Izveidots

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: Fax
lv: Faks

en: Existing Views
lv: Esošie Skati

en: Default Views
lv: Noklusējuma skati

en: Operator
lv: Operators

en: Plain Text
lv: Vienkāršs teksts

en: Operation
lv: Operācija

en: Save Changes
lv: Saglabāt Izmaiņas

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Subscribed
lv: Parakstīšanās

en: Invalid email address
lv: Nederīga e-pasta adrese

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
