VerticalResponse (6.x-1.1) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: never
or: କେବେ ବି ନୁହେଁ
