VerticalResponse (6.x-1.1) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Email address
os: Email адрес

en: Type
os: Тип

en: Subject
os: Темæ

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Date
os: Датæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
