VerticalResponse (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (45 entries)

en: Markup
pl: Znaczniki

en: Delete
pl: Usuń

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Type
pl: Typ

en: Subject
pl: Tytuł

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Unsubscribe
pl: Wypisz się

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Date
pl: Data

en: Password
pl: Hasło

en: Single
pl: Pojedynczy

en: Name
pl: Nazwa

en: Back
pl: Wstecz

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: never
pl: nigdy

en: Text
pl: Tekst

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Options
pl: Opcje

en: Created
pl: Utworzono

en: Selected
pl: Wybrany

en: Fax
pl: Faks

en: Existing Views
pl: Istniejące widoki

en: Default Views
pl: Domyślne widoki

en: Default state
pl: Domyślny stan

en: Operation
pl: Czynność

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Male
pl: Mężczyzna

en: Female
pl: Kobieta

en: Deleted
pl: Usunięty

en: Reason
pl: Powód

en: Postal Code
pl: Kod pocztowy

en: User Registration
pl: Rejestracja użytkownika

en: Subscribed
pl: Dodane do subskrypcji

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: E-mail Address
pl: Adres e-mail

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments

en: Send test email
pl: Wyślij testowy e-mail
