VerticalResponse (6.x-1.1) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Type
se: Šládja

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Date
se: Dáhton

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Text
se: Teaksta

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Save and continue
se: Vurke ja joatke
