VerticalResponse (6.x-1.1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: never
ug: زىيارەت قىلمىغان

en: Text
ug: تېكىست

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى
