VerticalResponse (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Markup
ar: ترميز

en: Delete
ar: حذف

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Type
ar: النوع

en: Subject
ar: الموضوع

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Date
ar: التاريخ

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Single
ar: مفرد

en: Name
ar: الاسم

en: Back
ar: رجوع

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: never
ar: أبدا

en: Text
ar: نص

en: Options
ar: الخيارات

en: Created
ar: الإنشاء

en: Default Views
ar: الرؤى الإفراضي

en: Operator
ar: العامل

en: Operation
ar: عملية

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات

en: Deleted
ar: محذوف

en: Subscribed
ar: مشترك

en: Save and continue
ar: حفظ ومتابعة

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments
