VerticalResponse (6.x-1.1) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Status
be: Статус

en: Markup
be: Код

en: Delete
be: Выдаліць

en: Email address
be: Email адрас

en: Type
be: Тып

en: Subject
be: Тэма

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Unsubscribe
be: Адпісацца

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Date
be: Дата

en: Password
be: Пароль

en: Single
be: Адзінкавы

en: Name
be: Імя

en: Back
be: Назад

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: never
be: ніколі

en: Text
be: Тэкст

en: Rename
be: Перайменаваць

en: Options
be: Налады

en: Created
be: Створана

en: Selected
be: Выбраны

en: Default Views
be: Прадвызначаныя выгляды

en: Operation
be: Аперацыя

en: Save Changes
be: Захаваць змены

en: Deleted
be: Выдалена

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю
