VerticalResponse (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Email address
is: Netfang

en: Type
is: Gerð

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Unsubscribe
is: Hætta áskrift

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Date
is: Dagsetning

en: Password
is: Lykilorð

en: Name
is: Nafn

en: Back
is: Til baka

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: never
is: aldrei

en: Text
is: Texti

en: Email Address
is: Netfang

en: Options
is: Möguleikar

en: Created
is: Stofnað

en: Save Changes
is: Vista breytingar

en: Last Name
is: Eftirnafn

en: Save and continue
is: Vista og halda áfram
