VerticalResponse (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Markup
ka: კორექტურა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Type
ka: ტიპი

en: Subject
ka: სათაური

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Date
ka: თარიღი

en: Password
ka: პაროლი

en: Name
ka: სახელი

en: never
ka: არასდროს

en: Text
ka: ტექსტი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: Save Changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Deleted
ka: წაშლილი

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება
