VerticalResponse (6.x-1.1) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Type
mg: Karazana

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Password
mg: Teny miafina

en: Save and continue
mg: Tehirizo sady tohizo
