VerticalResponse (6.x-1.1) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Type
mn: Төрөл

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Unsubscribe
mn: Бүртгэлээс хасуулах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Date
mn: Огноо

en: Password
mn: Нууц үг

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: never
mn: хэзээ ч үгүй

en: Text
mn: Текст

en: Subscriptions
mn: Бүртгэлүүд

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Created
mn: Үүссэн

en: Selected
mn: Сонгогдсон

en: Deleted
mn: Устгагдсан

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх
