VerticalResponse (6.x-1.1) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Single
my: တစ်ခုတည်း

en: Name
my: အမည်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Deleted
my: ပယ်ဖျက်ပြီး

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်
