VerticalResponse (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Markup
ne: मार्कअप

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Type
ne: प्रकार

en: Subject
ne: विषय

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Date
ne: मिति

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: Text
ne: अक्षर

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Selected
ne: छानिएको छ

en: Save Changes
ne: परिवर्तनहरू सेभ गर्नुहोस्

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस
