VerticalResponse (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (40 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Markup
tr: Biçim

en: Delete
tr: Sil

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Type
tr: Tip

en: Subject
tr: Konu

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Unsubscribe
tr: Üyelikten çık

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Date
tr: Tarih

en: Password
tr: Parola

en: Single
tr: Tekli

en: Name
tr: İsim

en: Back
tr: Geri

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: never
tr: hiçbir zaman

en: Text
tr: Metin

en: Options
tr: Seçenekler

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Fax
tr: Faks

en: Existing Views
tr: Varolan görünümler

en: Default Views
tr: Öntanımlı görünümler

en: Operator
tr: İşletmen

en: Plain Text
tr: Düz Metin

en: Default state
tr: Öntanımlı durum

en: Operation
tr: İşlem

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: Male
tr: Erkek

en: Female
tr: Bayan

en: Deleted
tr: Silindi

en: Reason
tr: Sebep

en: Postal Code
tr: Posta Kodu

en: Subscribed
tr: Üye olunmuş

en: Save and continue
tr: Kaydet ve devam et

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
tr: %error_operation argümanları şu argümanlarla işlenirken bir hata oluştu: @arguments
