Waffles (6.x-1.3) - en to af translation catalogue (24 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Read more
af: Lees meer

en: footer
af: onderskrif

en: Comments
af: Kommentaar

en: not verified
af: nie geverifieër nie

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: content top
af: bo aan inhoud

en: content bottom
af: onder aan inhoud

en: Default
af: Verstek

en: “Add new comment” link
af: "Voeg nuwe kommentaar by"-skakel

en: Read the rest of this posting.
af: Lees die res van hierdie posstuk

en: Jump to the first comment of this posting.
af: Spring na die eerste kommentaar van hierdie inhoud.

en: Jump to the first new comment of this posting.
af: Spring na die eerste nuwe kommentaar van hierdie inhoud.

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Add a new comment to this page.
af: Voeg 'n nuwe kommentaar tot hierdie bladsy toe.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
af: Deel jou gedagtes en opinies relevant tot hierdie inhoud.

en: Anonymous
af: Anoniem

en: View user profile.
af: Bekyk gebruikersprofiel

en: Display breadcrumb
af: Wys krummelspoor

en: Search results
af: Soektogresultate

en: Mission statement
af: Missiestelling
