Waffles (6.x-1.3) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Read more
ast: Lleer más

en: footer
ast: pie

en: Comments
ast: Comentarios

en: not verified
ast: ensin comprobar

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Default
ast: Predefiníu

en: Taxonomy terms
ast: Taxonomía de los términos

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: View user profile.
ast: Amosar perfil del usuariu.

en: Search results
ast: Resultaos de la gueta

en: Mission statement
ast: Declaración de la misión
