Waffles (6.x-1.3) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Read more
az: Ətraflı

en: footer
az: aşağı hissə

en: Comments
az: Şərhlər

en: not verified
az: yoxlanılmayıb

en: Links
az: Linklər

en: Default
az: Susmaya görə

en: Taxonomy terms
az: Taksanomiya terminləri

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Advanced
az: Əlavə

en: Link text
az: Link mətni

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Anonymous
az: Anonim

en: View user profile.
az: İstifadəçi profilinə baxın.

en: Search results
az: Axtarış nəticələri

en: Node settings
az: Nod parametrləri
