Waffles (6.x-1.3) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Username
bg: Потребителско име

en: Read more
bg: Пълен текст

en: footer
bg: подложка

en: Comments
bg: Коментари

en: not verified
bg: непроверено

en: Links
bg: Връзки

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Default
bg: По подразбиране

en: Taxonomy terms
bg: Термин на таксономията

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Read the rest of this posting.
bg: Прочетете останалата част от тази публикация.

en: Jump to the first comment of this posting.
bg: Към първия коментар на тази публикация

en: Jump to the first new comment of this posting.
bg: Премини към първия нов коментар по тази публикация.

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Add a new comment to this page.
bg: Добави нов коментар към тази страница

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
bg: Какво мислите за тази публикация?

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: View user profile.
bg: Виж потребителския профил

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Mission statement
bg: Мисия
