Waffles (6.x-1.3) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Comments
bs: Komentari

en: Custom
bs: Prilagođen

en: 1 comment
bs: 1 komentar

en: @count comments
bs: @count komentara

en: Jump to the first comment of this posting.
bs: Skoči na prvi komentar ove diskusije.

en: Jump to the first new comment of this posting.
bs: Skoči na prvi novi komentar ove diskusije.

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Add a new comment to this page.
bs: Dodaj novi komentar na ovu stranicu.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
bs: Podijelite svoja razmišljanja i stavove vezane za ovu diskusiju.

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: View user profile.
bs: Pogledaj korisnički profil.

en: Search results
bs: Rezultati pretrage
