Waffles (6.x-1.3) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Read more
cs: Číst dál

en: footer
cs: patička

en: Comments
cs: Komentáře

en: not verified
cs: neověřeno

en: Links
cs: Odkazy

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: Taxonomy terms
cs: Termíny taxonomie

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Custom
cs: Vlastní

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Link text
cs: Text odkazu

en: @count comments
cs: @count komentářů

en: Jump to the first comment of this posting.
cs: Skočit na první komentář tohoto příspěvku.

en: 1 new comment
cs: 1 nový komentář

en: @count new comments
cs: @count nových komentářů

en: Jump to the first new comment of this posting.
cs: Skočit na první nový komentář tohoto příspěvku.

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Add a new comment to this page.
cs: Přidat komentář k této stránce.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
cs: Podělte se o své myšlenky a názory k tomuto příspěvku.

en: Anonymous
cs: Anonym

en: View user profile.
cs: Zobrazit profil uživatele.

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Mission statement
cs: Cíl webu

en: Node settings
cs: Nastavení uzlu (node)
