Waffles (6.x-1.3) - en to dz translation catalogue (18 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: footer
dz: མཇུག་ཡིག

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: not verified
dz: བདེན་སྦྱོར་མ་འབད་བས།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Read the rest of this posting.
dz: འགྲེམ་སྐྱེལ་འདི་གི་ལྷག་མ་ལྷག།

en: Jump to the first comment of this posting.
dz: གནས་བསྐྱོད་འདིའི་བསམ་བཀོད་དང་པམ་འདི་ལུ་མཆོངས།

en: Jump to the first new comment of this posting.
dz: གནས་བསྐྱོད་འདིའི་བསམ་བཀོད་གསརཔ་དང་པམ་འདི་ལུ་མཆོངས།

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Add a new comment to this page.
dz: ཤོག་ལེབ་འདི་ལུ་བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཅིག་ཁ་སྐོང་།

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
dz: གནས་བསྐྱོད་འདི་དང་འབྲེལ་བའི་ཁྱོད་རའི་བསམ་འདོད་ཚུ་དང་བསམ་བློ་ཚུ་རུབ་སྤྱོད་འབད།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: View user profile.
dz: ལག་ལེན་པའི་  གསལ་སྡུད་དེ་སྟོན།

en: Search results
dz: འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་འཚོལ་ཞིབ་འབད།

en: Mission statement
dz: དམིགས་ལཱའི་གསལ་བཤད།
