Waffles (6.x-1.3) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: footer
el: υποσέλιδο

en: Comments
el: Σχόλια

en: not verified
el: χωρίς επαλήθευση

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Posted by
el: Δημοσιεύτηκε από

en: Posted
el: Δημοσιεύτηκε

en:  by
el:  από

en: Taxonomy terms
el: Όροι ταξινόμησης

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: HTML is allowed.
el: Η HTML επιτρέπεται.

en: Read the rest of this posting.
el: Διαβάστε την υπόλοιπη καταχώριση.

en: 1 comment
el: 1 σχόλιο

en: @count comments
el: @count σχόλια

en: Jump to the first comment of this posting.
el: Μεταβείτε στο πρώτο σχόλιο αυτής της καταχώρησης.

en: Jump to the first new comment of this posting.
el: Μεταβείτε στο πρώτο νέο σχόλιο αυτής της καταχώρησης.

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Add a new comment to this page.
el: Προσθήκη ενός νέου σχολίου σε αυτή τη σελίδα.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
el: Μοιραστείτε τις σκέψεις και τη γνώμη σας σχετικά με αυτή την καταχώρηση.

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: View user profile.
el: Προβολή προσωπικού προφίλ.

en: Search results
el: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: Mission statement
el: Περιγραφή σκοπού

en: Node settings
el: Ρυθμίσεις κόμβου
