Waffles (6.x-1.3) - en to et translation catalogue (34 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Read more
et: Loe edasi

en: footer
et: jalus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: not verified
et: verifitseerimata

en: Links
et: Lingid

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: Posted
et: Postitatud

en: Taxonomy terms
et: Taksonoomia terminid

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Custom
et: Kohandatud

en: Advanced
et: Täpsem

en: Link text
et: Lingi tekst

en: HTML is allowed.
et: HTML on lubatud.

en: Read the rest of this posting.
et: Loe ülejäänud postitust.

en: 1 comment
et: 1 kommentaar

en: @count comments
et: @count kommentaari

en: Jump to the first comment of this posting.
et: Liigu selle postituse esimese kommentaari juurde.

en: 1 new comment
et: 1 uus kommentaar

en: Jump to the first new comment of this posting.
et: Liigu selle postituse esimese uue kommentaari juurde.

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Add a new comment to this page.
et: Lisa sellele lehele uus kommentaar.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
et: Jaga selle sissekandega seotud mõtteid ja arvamusi.

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: View user profile.
et: Vaata kasutaja profiili.

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Mission statement
et: Missioon

en: Node settings
et: Sisuelemendi seaded

en: Page titles
et: Lehe tiitlid

en: Meta tags
et: Metasildid
