Waffles (6.x-1.3) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: footer
eu: Orri-oina

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: not verified
eu: ez da egiaztatu

en: Links
eu: Estekak

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: content top
eu: goi edukia

en: content bottom
eu: behe edukia

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Taxonomy terms
eu: Taxonomia terminoak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Read the rest of this posting.
eu: Irakurri argitalpen osoa

en: 1 comment
eu: Iruzkin 1

en: @count comments
eu: @count iruzkin

en: Jump to the first comment of this posting.
eu: Joan bidalketa honetako lehenengo iruzkinera

en: 1 new comment
eu: Iruzkin berri bat

en: @count new comments
eu: @count iruzkin berri

en: Jump to the first new comment of this posting.
eu: Joan argitalpen honetako lehenengo iruzkin berrira

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Add a new comment to this page.
eu: Gehitu iruzkin berria orri honetan

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
eu: Partekatu argitalpen honi buruzko zure ideiak eta iritziak

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: View user profile.
eu: Ikusi erabiltzailearen profila.

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Mission statement
eu: Helburuaren azalpena

en: Node settings
eu: Nodo ezarpenak

en: Display content type
eu: Bistaratu eduki mota

en: Display author name
eu: Bistaratu egilearen izena
