Waffles (6.x-1.3) - en to hr translation catalogue (32 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: footer
hr: podnožje

en: Comments
hr: Komentari

en: not verified
hr: nije potvrđeno

en: Links
hr: Poveznice

en: General settings
hr: Opće postavke

en: content top
hr: sadržaj na vrhu

en: content bottom
hr: sadržaj na dnu

en: Default
hr: Zadano

en:  by
hr:  od

en: Taxonomy terms
hr: Pojmovi taksonomije

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Advanced
hr: Napredno

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: 1 comment
hr: 1 komentar

en: @count comments
hr: @count komentara

en: Jump to the first comment of this posting.
hr: Prvi komentar ovog unosa.

en: 1 new comment
hr: 1 novi komentar

en: @count new comments
hr: @count novi komentar(a)

en: Jump to the first new comment of this posting.
hr: Pređi na prvi novi komentar ovog unosa.

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Add a new comment to this page.
hr: Dodaj novi komentar na ovu stranicu.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
hr: Iznesite svoje mišljenje po pitanju ovog unosa.

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: View user profile.
hr: Vidi korisnikov profil

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Mission statement
hr: Izjava o misiji

en: Meta tags
hr: Meta oznake
