Waffles (6.x-1.3) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Read more
jv: Candhaké

en: footer
jv: bilah suku

en: Comments
jv: Komèntar

en: not verified
jv: ora diverifikasi

en: Links
jv: Tautan

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Default
jv: Gawan

en: Taxonomy terms
jv: Tetembungan taksonomi

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Custom
jv: Kostum

en: Advanced
jv: Mahir

en: Link text
jv: Teks pranala

en: Jump to the first comment of this posting.
jv: Mlumpat marang komèntar pertama tulisan iki.

en: Jump to the first new comment of this posting.
jv: Mlumpat marang komèntar anyar pertama tulisan iki.

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Add a new comment to this page.
jv: Tambah komèntar anyar nang kaca iki.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
jv: Tulisana pikiran lan opini Sampéyan gegayutan karo tulisan iki.

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: View user profile.
jv: Tampilna profil panganggo.

en: Search results
jv: Kasilé golékan
