Waffles (6.x-1.3) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Comments
kk: Пікірлер

en: not verified
kk: тіркелмеген

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Default
kk: Стандартты

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Jump to the first comment of this posting.
kk: Жазбаның алғашқы пікіріне секір.

en: Jump to the first new comment of this posting.
kk: Жазбаның алғашқы жаңа пікіріне секір.

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Add a new comment to this page.
kk: Осы бетке жаңа пікір жазу

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
kk: Бұл жазба туралы өз ойыңмен және пікіріңмен бөліс

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: View user profile.
kk: Қолданушы профилін көру.

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Mission statement
kk: Мақсаты
