Waffles (6.x-1.3) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: footer
km: បាត​កថា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: not verified
km: មិន​បាន​ផ្ទៀងផ្ទាត់

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Taxonomy terms
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Read the rest of this posting.
km: អាន​ផ្នែក​ផ្សេង​ទៀត​នៃ​ការ​ប្រកាស​នេះ​ ។

en: Jump to the first comment of this posting.
km: ទៅកាន់​មតិយោបល់​ដំបូង​នៃ​ការប្រកាស​នេះ ។

en: Jump to the first new comment of this posting.
km: ទៅកាន់​មតិយោបល់​ថ្មី​ដំបូង​នៃ​ការ​ប្រកាស​នេះ ។

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Add a new comment to this page.
km: បន្ថែម​មតិយោបល់​​ថ្មី​ទៅ​កាន់​ទំព័រ​នេះ​ ។

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
km: ចែក​រំលែកគំនិត និង​ទស្សនៈ​របស់​អ្នក​ដែល​ទាក់​ទង​​ទៅ​នឹង​ប្រកាស​នេះ ។

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: View user profile.
km: មើល​ទម្រង់​អ្នក​ប្រើ ។

en: Search results
km: លទ្ធផល​ស្វែងរក

en: Mission statement
km: សេចក្តី​ថ្លែងការណ៍​បេសកកម្ម​
