Waffles (6.x-1.3) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Suffix
kn: ಅಂತ್ಯದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: footer
kn: ಪಾದ ಲೇಖ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: not verified
kn: ಪ್ರಮಾಣಿಸಲ್ಪಟ್ಟಿಲ್ಲ.

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Jump to the first comment of this posting.
kn: ಈ ಬರಹದ ಮೊದಲ ಹೊಸ ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆ

en: Jump to the first new comment of this posting.
kn: ಈ ಬರಹದ ಮೊದಲ ಹೊಸ ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆ

en: Add a new comment to this page.
kn: ಈ ಪುಟಕ್ಕೆ ಹೊಸ ಕಮೆಂಟು ಸೇರಿಸಿ

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
kn: ಈ ಪುಟದ ಬಗ್ಗೆ ನಿಮ್ಮ ಅನಿಸಿಕೆಯನ್ನು ಹಂಚಿಕೊಳ್ಳಿ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: View user profile.
kn: ಸದಸ್ಯರ ಪರಿಚಯವನ್ನು ನೋಡಿ

en: Search results
kn: ಶೋಧನೆಯ ಫಲಿತಾಂಶಗಳು
