Waffles (6.x-1.3) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: footer
ku: بەرپێ

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: not verified
ku: پەسەند نەکراوە

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Taxonomy terms
ku: واژەکانی پۆلێن

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Jump to the first comment of this posting.
ku: بڕۆ بۆ یه‌که‌م بۆچوونی ئه‌م په‌یامه‌.

en: Jump to the first new comment of this posting.
ku: بازبدە بۆ یەکەم لێدوان لەم پەیامەدا

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Add a new comment to this page.
ku: بۆچوونێکی نوێ بۆ ئەم پەڕەیە زیادبکە.

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: View user profile.
ku: هەژماری ئەندام پیشان بدە.

en: Search results
ku: ئەنجامەکانی گەڕان
