Waffles (6.x-1.3) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Username
lt: Nario vardas

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: footer
lt: poraštė

en: Comments
lt: Komentarai

en: not verified
lt: nepatvirtina

en: Links
lt: Nuorodos

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: content top
lt: turinio viršus

en: content bottom
lt: turinio apačia

en: Default
lt: Numatytasis

en: Taxonomy terms
lt: Sistematikos terminai

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Custom
lt: Savitas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Read the rest of this posting.
lt: Skaityti likusią šio įrašo dalį.

en: 1 comment
lt: 1 komentaras

en: @count comments
lt: @count komentarai

en: Jump to the first comment of this posting.
lt: Peršokti į pirmą šio įrašo komentarą.

en: 1 new comment
lt: 1 naujas komentaras

en: @count new comments
lt: @count nauji komentarai

en: Jump to the first new comment of this posting.
lt: Peršokti į pirmą naują šio įrašo komentarą.

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Add a new comment to this page.
lt: Pridėti naują komentarą šiam puslapiui.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
lt: Pasidalinkite savo nuomone ir mintimis apie šį įrašą.

en: Anonymous
lt: Svečias

en: View user profile.
lt: Rodyti pilną nario profilį.

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Mission statement
lt: Misija

en: Node settings
lt: Mazgo nuostatos
