Waffles (6.x-1.3) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: footer
mn: хөл хэсэг

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: not verified
mn: батлагдаагүй

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Default
mn: Анхны утга

en: Jump to the first comment of this posting.
mn: Энэ бичлэгийн эхний сэтгэгдэл руу очих

en: Jump to the first new comment of this posting.
mn: Энэ бичлэгийн эхний шинэ сэтгэгдэл руу очих

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Add a new comment to this page.
mn: Энэ хуудсанд шинэ сэтгэгдэл бичих

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: View user profile.
mn: Хэрэглэгчийн мэдээлэл харах
