Waffles (6.x-1.3) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Read more
nn: Les meir

en: footer
nn: Botntekst

en: Comments
nn: Kommentarar

en: not verified
nn: ikke verifisert

en: Default
nn: Standard

en:  by
nn:  av

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Read the rest of this posting.
nn: Les resten av innlegget.

en: Jump to the first comment of this posting.
nn: Gå til fyrste kommentaren til dette innlegget.

en: Jump to the first new comment of this posting.
nn: Gå til den fyrste nye kommentaren til dette innlegget.

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Add a new comment to this page.
nn: Legg til ny kommentar til denne sida.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
nn: Del dine tankar og meiningar om dette innlegget.

en: Anonymous
nn: Anonym

en: View user profile.
nn: Sjå brukarprofil.

en: Search results
nn: Søkeresultat

en: Mission statement
nn: Målsetting
