Waffles (6.x-1.3) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Suffix
oc: Sufix

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: footer
oc: pè de pagina

en: Comments
oc: Comentaris

en: not verified
oc: pas verificat

en: Links
oc: Ligams

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Default
oc: Per defaut

en:  by
oc:  per

en: Taxonomy terms
oc: Tèrmes de taxonomia

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Custom
oc: Personalizat

en: Advanced
oc: Avançat

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Read the rest of this posting.
oc: Legir la seguida d'aquesta contribucion.

en: 1 comment
oc: 1 comentari

en: Jump to the first comment of this posting.
oc: Anar dirèctament al primièr comentari d'aqueste messatge

en: 1 new comment
oc: 1 comentari novèl

en: Jump to the first new comment of this posting.
oc: Anar dirèctament al primièr comentari novèl d'aqueste messatge

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Add a new comment to this page.
oc: Apondre un comentari novèl a aquesta pagina.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
oc: Partejar vòstras idèas e opinions a prepaus d'aquesta contribucion.

en: Anonymous
oc: Anonim

en: View user profile.
oc: Veire lo perfil d'utilizaire.

en: Search results
oc: Resultats de la recèrca

en: Mission statement
oc: Objectiu del site

en: Page titles
oc: Títols de paginas

en: Meta tags
oc: Balisas meta

en: Author & date
oc: Autor & data
