Waffles (6.x-1.3) - en to pl translation catalogue (59 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: footer
pl: stopka

en: Comments
pl: Komentarze

en: not verified
pl: niezweryfikowany

en: Links
pl: Odnośniki

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: content top
pl: nad treścią

en: content bottom
pl: pod treścią

en: Default
pl: Domyślny

en: Taxonomy terms
pl: Kategorie

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Custom
pl: Własne

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Text or HTML placed before the link.
pl: Tekst lub kod HTML umiejscowiony przed odnośnikiem.

en: Text or HTML placed after the link.
pl: Tekst lub kod HTML umiejscowiony po odnośniku.

en: Read the rest of this posting.
pl: Przeczytaj dalszą część tego wpisu.

en: 1 comment
pl: 1 komentarz

en: @count comments
pl: @count komentarzy

en: Jump to the first comment of this posting.
pl: Przejdź do pierwszego komentarza do tego wpisu.

en: 1 new comment
pl: 1 nowy komentarz

en: @count new comments
pl: @count nowych komentarzy

en: Jump to the first new comment of this posting.
pl: Przejdź do pierwszego nowego komentarza w tym wpisie.

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Add a new comment to this page.
pl: Dodaj nowy komentarz do tej strony.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
pl: Podziel się swoimi przemyśleniami związanym z tym wpisem.

en: Anonymous
pl: Anonim

en: View user profile.
pl: Wyświetl profil użytkownika.

en: Display breadcrumb
pl: Pokazuj linię z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Mission statement
pl: Misja strony

en: Node settings
pl: Ustawienia węzła

en: Page titles
pl: Tytuł strony

en: Meta tags
pl: Tagi meta

en: Title separator
pl: Separator tytułu

en: Display content type
pl: Pokaż rodzaj zawartości

en: Display author name
pl: Wyświetl nazwę autora

en: Display comment count
pl: Pokaż liczbę komentarzy

en: Author & date
pl: Autor i data

en: Display author's username
pl: Pokaż nazwę użytkownika autora

en: Front page title
pl: Tytuł strony głównej

en: Set text of front page title
pl: Ustaw tekst tytułu strony głównej

en: Site title | Site slogan
pl: Tytuł strony | Slogan strony

en: Site slogan | Site title
pl: Slogan strony | Tytuł strony

en: Site title | Site mission
pl: Tytuł strony | Misja strony

en: Enter a custom page title for your front page
pl: Wpisz własny tytuł strony głównej

en: Other page titles
pl: Inne tytuły strony

en: Set text of other page titles
pl: Ustaw tekst tytułów innych stron

en: Page title | Site slogan
pl: Tytuł podstrony | Slogan strony

en: Page title | Site title
pl: Tytuł podstrony | Tytuł strony

en: Page title | Site mission
pl: Tytuł podstrony | Misja strony

en: Meta keywords
pl: Słowa kluczowe meta

en: Enter a comma-separated list of keywords
pl: Wpisz listę słów kluczowych rozdzielonych przecinkiem

en: Meta description
pl: Opis meta

en: by
pl: przez
