Waffles (6.x-1.3) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Home
ps: کور

en: Username
ps: کارن نوم

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Links
ps: تړوني

en: Default
ps: تلواله

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: 1 comment
ps: ۱ څرګندون

en: @count comments
ps: @count څرګندونې

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Search results
ps: پایلې پلټون
