Waffles (6.x-1.3) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
se: Juogat jurdagiiddat ja oaiviliiddat dán artihkkala birra

en: Search results
se: Ohcanbohtosat
