Waffles (6.x-1.3) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: footer
sk: pätička

en: Comments
sk: Komentáre

en: not verified
sk: bez overenia

en: Links
sk: Odkazy

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Default
sk: Predvolené

en: Taxonomy terms
sk: Termíny taxonómie

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Custom
sk: Vlastná

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Link text
sk: Text odkazu

en: “Add new comment” link
sk: Odkaz “Pridať nový komentár”

en: “Comments” link
sk: Odkaz “Komentáre”

en: “New comments” link
sk: Odkaz “Nové komentáre”

en: Read the rest of this posting.
sk: Prečítať zvyšok tohto príspevku.

en: Jump to the first comment of this posting.
sk: Skočiť na prvý komentár tohto príspevku.

en: Jump to the first new comment of this posting.
sk: Skočiť na prvý nový komentár tohto príspevku.

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Add a new comment to this page.
sk: Pridať komentár k tejto stránke.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
sk: Podeľte sa o svoje myšlienky a názory k tomuto príspevku.

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: View user profile.
sk: Zobraziť profil používateľa.

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Mission statement
sk: Zameranie webu

en: Node settings
sk: Nastavenia uzla

en: Page titles
sk: Titulky stránky

en: Meta tags
sk: Meta tagy

en: “Read more”
sk: “Čítať viac”

en: “Comment”
sk: “Komentár”
